پرفکت مانی

شارژ اکانت پرفکت مانی در پیمنت استیت

با استفاده از ووچر وب مانی، به راحتی می توان معاملات را با ریسک کمتر انجام داد. این به این دلیل است که اگر از کارت اعتباری خود به صورت آنلاین استفاده کنید،

همیشه این خطر وجود دارد که شخصی بتواند اطلاعات شما را بدست بیاورد و بتواند از آن برای انجام تراکنش های جعلی استفاده کند. همچنین با استفاده از این ووچر وب مانی می توانید پرفکت مانی به ارزهای مختلف پول در حساب خود نگه دارید. این بدان معناست که شما در سراسر جهان و در وب سایت های مختلف آزاد به استفاده از آن هستید.

وب مانی یا پرفکت مانی

 Webmoney و Perfect Money دو تا از شناخته شده ترین و قابل اعتمادترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت در سطح بین المللی هستند. هر دو روش های جایگزینی برای تراکنش های آنلاین ارائه می دهند.

https://paymentstateper.livejournal.com/986.html

استفاده از یک سیستم ارائه دهنده خدمات پرداخت برای انتقال وجه می تواند به طور شگفت انگیزی سریعتر و موثرتر از حواله های بانکی وقت گیر باشد.

هر دو سیستم با تفاوت های جزئی در بین کاربران خود بسیار محبوب و پرکاربرد هستند.

مزایا و معایب پرفکت مانی

Perfect Money  یک سیستم ساده و امن است که امکان انتقال فوری پول بین کاربران در سیستم خود را فراهم می کند. بسیاری از صرافی های اینترنتی، ارزها را به این سیستم شارژ ووچر پرفکت مانی پرداخت جهانی تبدیل می کنند و خدمات مرتبط دیگری را نیز در بستر این سیستم ارائه می دهند.

یکی از مزیت های رقابتی پرفکت مانی نرخ پایین کارمزد تراکنش آن است که تنها 0.5 درصد برای انتقال داخلی است. به علاوه، حساب های پرفکت مانی سالانه 4 درصد سود دریافت می کنند.

با این حال، تعدادی از اشکالات نیز برای سیستم وجود دارد. اولین و مهمترین نکته این است که تمام تراکنش های انجام شده در سیستم نهایی و غیرقابل برگشت هستند.

مورد بعدی این است که تعداد کمی از کسب و کارهای آنلاین پرفکت مانی را می پذیرند و کاربران پرفکت مانی را به سایر ارائه دهندگان پرداخت وابسته می کنند.

مزایا و معایب وب مانی

تضمین  امنیت بالای تراکنش ها یکی از مزایای عمده سیستم وب مانی است. یکی از برجسته ترین مزایای سیستم این است که تراکنش ها را می توان از کیف پولی انجام داد که در حال حاضر بیشترین محبوبیت را در بین کاربران دارد.

علاوه بر این، تعدادی خدمات اضافی از جمله پرداخت اقساطی، پرداخت پرفکت مانی هزینه خدمات مختلف، خرید بلیط هواپیما و دریافت وام وب مانی برای کاربران ارائه می شود.

کاربران می توانند مشکلات فنی خود را با ایجاد یک تیکت وب مانی و دریافت پاسخ از طریق ایمیل یا برنامه Keeper خود گزارش دهند. به علاوه، کسانی که برنامه Webmoney Keeper را دارند، دیگر نیازی به استفاده از آن از طریق مرورگر خود نخواهند داشت.

وب مانی همیشه از قوانین ارائه شده در وب سایت خود پیروی نمی کند. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران از مسدود شدن بی دلیل کیف پول ها و عدم اطلاع از علت آن شکایت دارند.

علاوه بر این، چند گزارش از سوی کاربران وجود داشت که می‌گفتند بخش خدمات مشتریان به‌اندازه کافی سریع به آنها پاسخ نداده است یا پاسخ ارائه‌شده به‌طور کامل مسائل موجود در درخواستشان را پوشش نمی‌دهد. همچنین مشکلاتی در برداشت وجه از وب مانی وجود داشت که تعدادی از کاربران به آن اشاره کردند.

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Perfect_Money.png

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Perfect_Money.png
Published
Categorized as Journal